UZM KABAKÇI

Biz uzmkabakci.com olarak Şehir yaşamında Doğal ve Organik ürünler tedariki konusunda sıkıntıları gözlemlemelerimiz sonucunda tespit ettik, Karadeniz bölgesinde Trabzon'da yetiştirdiğimiz kabak ve diğer organik ürünlerimiz ile Türkiye’nin her yöresinden Doğal köy ürünlerinin toplandığı bir site kurmaya karar verdik.

Öncelikle kendi bölgemiz olan Karadeniz bölgesinden Bal , Tereyağı , Peynir Çeşitleri , Doğal Pekmez, Marmelatlar ve Özel yetiştirdiğimiz Kabaklarımız ile hem doğal ürünleri sizlerle buluştururken hemde Yöresel yemekleri ve ürünleri hizmetinize sunuyoruz.   devamında Karadeniz bölgesinden  ve Türkiye genelinde Organik, Doğal köy ürünlerini siz değerli Misafirlerimize ulaştırıyoruz.

Hedefimiz En kısa süre içerisinde Türkiye’nin her yöresinden gerçek doğal ürünleri ve yöresel lezzetleri  sizlerle buluşturmaktır.

MENÜ

Organizasyonlarda

Hızlı ve Sağlıklı

Yemek ve içecek hizmeti vermektedir.

İletişime Geç
İletişime Geç

Hizmetlerimiz

Düğün Yemekleri

Düğün Yemekleri

​Uzm kabakçı ailesi olarak heyecanla beklediğiniz düğün gününüz için düğün yemekleri organizasyonu da yapıyoruz.Düğün yemeklerini her yıl yeni fikirler ortaya konulan bir konudur.
Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Uzm Kabakçı ailesi sizin için düğün organizasyonu hizmeti de vermekte . Evlenecek olan yeni çiftlerimizin hayalinde ki konsept ile buluşturuyoruz
Parti Organizasyon

Parti Organizasyon

Uzm Kabakçı ailesi, tecrübeli ve profesyonel ekip ile parti organizasyonları hizmetini bünyemizde bulundurmaktayız. En özel ve güzel gününüz de Uzm Kabakçı yanınızda.

Blog Yazılarımız

Yöresel Yemeklerimizden Neden vazgeçtik?
Yöresel Yemeklerimizden Neden vazgeçtik?
Gelişen teknolojiler, yeni tarz yemekler beraberinde yeni yeni hastalıkları da getirdi. Hâlbuki yöresel yemeklerimiz bizleri güçlü tutuyor hatta kilo almamızı dahi önlüyordu.
Devamını Oku
Balkabağının Faydaları Nelerdir?
Balkabağının Faydaları Nelerdir?
Ana vatanı Meksika olan bal kabağı, yüksek lifli bir meyvedir. Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık gibi ülkelerde Cadılar Bayramı'nın sembolü haline gelmiştir. Çorba, salata, tatlı ve hamur işi tariflerde kullanılır. Ülkemizde en çok Afyon ve Sakarya'da yetiştirilir.
Devamını Oku
Doğal Köy Ürünleri
Doğal Köy Ürünleri
Uzm Kabakçı Doğal köy ürünleri ile müşterilerimizin sağlıklı yaşamını destekliyoruz. Uzm Kabakçı Trabzon da özenle yetiştirilen ve tamamen natürel olan köy ürünleri müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sizlere sunuyoruz.
Devamını Oku
whatsapp